امواج نور
وب لژیون همسفر زهرا
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


شما اکنون چون پرنده ای هستید که آماده فرمان پرواز خویش است پرواز راآموخته است برای اینکه از شعاع نوری که ساطع شده وبه زمین رسیده است به بلندای همان نیرو به پرواز درآید این سعادت را حافظ باشید وعزت خویش را به دست آورید وجای خود رااستوار بگردانید وما هم خشنود هستیم

مدیر وبلاگ :همسفر مرضیه
به نام قدرت مطلق
همسفران لژیون پانزدهم "امواج نور روز دوشنبه 98/7/22به استادی کمک راهنمای محترم خانم زهرا و دبیری خانم یگانه وحضور گرم اعضا با ادمه ی دستور جلسه وادی هفتم راس ساعت مقرر اغاز بکار نمود
کم خردان اول حرف میزنند و بعد فکر می کنند ویا همیشه بدنبال کوتاه ترین راه هستند وهمیشه قبل از پیدا کردن راه تعیین مسیر می کنند و شروع به حرکت میکنند که بیشتر اوقات به بیراهه کشیده می شوند .
واما خردمندان نقطه ی مقابل کم خردان هستند انها همیشه اول فکر میکنند و بعد حرف یا حرکت میکنند 
پس بهتر است برای انجام هر کاری اول فکر کنیم سود وزیان آن کار را در نظر بگیریم و بعد حرکت میکنیم.حتی برای پیش پا افتاده و ساده بهتر است که فکر کنیم .

فرد خردمند میداند که بهترین گنج درون خودش است ودر خرابه ها بدنبال گنج نمیگردد 
آقای مهندس در سی دی راه درست میفرماید :صراط مستقیم خیلی عریض است واگر انسان بخواهد به جهان درونش پی ببرد باید به مرحله ی تزکیه و پالایش قدم بگذاره .و باز میگویند که نماد ومراسم آیینی جزو واجبات ماست اما بعضی ها سو استفاده میکنند .و دیگران را به وسیله ی ظاهرشون گول میزنند در صورتی که باید از معنویت گذشت تا به حقیقت رسید .
و معنویت یعنی دوری از ضد ارزشها و پرداختن به ارزشها .
جهان بیرون همان چیزهایی است که ما میبینیم .وجهانمان پنج حس درون ماست که هر کسی بتونه تزکیه وپالایش کند به آن جهان درونش میرسه ومراحل پی بردن به جهان درون این است که هر چیزی را که علمش را پیدا کردیم برای کسانی باز گو کنیم که ظرفیتش در آنها بوجود آمده باشه .
وکسی که به جهان درونش پی برده باشه نمیاد جار بزنه و به همه بگه .
وآقای مهندس میگویند برای پی بردن به جهان درون یه زبان قرص ودو تا لب محکم میخواد که هر اسراری میداند روی خودش کار کند .
یکی از انرژی هایی که توی کهکشان ها هست وبه ما انتقال پیدا میکند انرژی هست که از طریق معنویت بدست می آورند واین معنویات مجانی بدست ما نمی رسد واین قدر این انسانها افتاده هستند که کسی متوجه نمیشود که اینها بار معنوی بالایی دارند .
آقای مهندس در مورد انرژی مثال میزنند که مثل این است که بانک پر از پول و طلا است ولی مجانی به کسی نمیدهند 
و برای رسیدن به معنویت هم باید از صراط مستقیم گذشت .
وبدانیم قانون خداوند پارتی بازی نیست .وبرای هر چیزی که بخواهم باید تلاش کنم.
وقتی میخوام راهی که دیگران رفته اند برومباید نگاه کنم ببینم آیا آن شخص خودش تو وضعیت مناسبی هست که من هم راه او را بروم .
وبدانم تفکر خالی به درد نمیخورد فکر باید به مرحله ی ظهور برسد .
وبدانم یکی از نشانه های صراط مستقم و مقصد خوب هراه با شادی و صلح و آرامش است .
وهرراهی میخام انتخاب کنم عاقبتش را بسنجم ببینم آیا آخرش صلح وآرامش است وبدانم عجول بودن باعث میشه که من راه درستی را انتخاب نکنم وآسیب ببینم .
وکنگره 60 از کسانی استفاده کرد که روزی خودشان معلم اعتیاد بودند و آنها را باسیستم ایکس و صورت مسیله ی اعتیاد آشنا کرد .
وگفتند راه درست یعنی تفکر وبینش درست ومقصد درست و به واقعیت نزدیک باشه .
وبینایان نابینا یی هستند که فقط ظاهر قضیه را میبینند و به ریشه ی قضیه پی نمی برند .
برای تصمیماتی که ما در زندگی میگیریم 90 در صد ان را خودمون توش نقش داریم و ده درصد اون تقصیر ما نیست .
گاهی در بعضی موارد زندگی من همسفر هستم که باعث آشوب در خانه میشوم در صورتی که میتونم با آرامشم اعضای خونه وخونه را به ارامش برسونم 
ما به هر وسیله ای نمیتونم به خواسته ام برسم ولی این کار افراد بی خرد است 
ولی انسان خردمند به قانون عمل و عکس العمل توجه میکنه و میدونه اگه امروز کاری انجام دادم یا حال کسی را خراب کردم یکی دیگه هم میاد و حال منو خراب میکنه .
وقتی مسافرم میاد خونه بزارم استراحتش و بکنه و بعد در زمان مناسب /کلام مناسب /بیان مناسب حرفم و بزنم یا اگر با شخص دیگری مشکل دارم مشکلم و با اون حل کنم نه تمام دق و دلم را سر بچه و شوهرم خالی کنم .
نه که با دزدی کردن حال دیگران بخوام حال خودمو خوب کنم ولی چون این یکی از موارد ضد ارزشی هست سیستم ایکس منو بهم میریزه .
در مورد استرس گفتند که استرس باعث میشه شخص ناخن بجوه یا موهای خودشو بکنه و اینها گاهی در همسفران یا فرزندان اعتیاد دیده میشه .که اینها به سیستم بی سیم ما برمیگردد 
چون سیستم جسم ما به دو طریق کار میکنه یکی بی سیم و یکی با سیم که بی سیم به وسیله ی افکار و تفکرات منفی دچار اختلال میشه وتعادلش را از دست میدهد و با سیم که از طریق مواد مخدر و تغذیه نا مناسب بوجود می آید .
وتمام اضطرابی که یک همسفر برای مسافرش به دوش میکشه باعث تخریب سیستم ایکس میشود 
که افکار منفی مثل مواد مخدر که از سد خونی مغز عبور میکنه و 25 نوع الکلویید که ناقل های عصبی ما هستند از چرخه ی تعادل خارج شوند 
وکسانی هم که تغذیه ی مناسبی نداشته باشند ناقل های عصبی میزان ترشح کمتری تولید میکنند 
مثل دوپامین که هر چه زیاد شود باعث بیماری اسکیزوفرنی میشه وموقعی که پایین بیاید باعث بیماری پارکینسون میشه وباعث لرزش دستها می شود که کمترین آنها همان افسردگی واضطرابی هست که بیشتر خانمها دچار اون می شوند .
ومصرف کنندگان موقعی که مواد را ترک کنند دجار پرخاشگری و افسردگی ها می شود 
که قبلا دکترها قرص ها را جایگزین آن می کردند اما کنگره 60 با تیپر مواد مخدر و شربت اوتی و راه اندازی سیستم ایکس اون افکارمنفی هم به وسیله ی جهان بینی آرام آرام به تعادل میرسه .
و چطور شد که آقای مهندس همسفر را در کنگره جای دادند وهمسفر شکل گرفت ؟
وقتی خانمها دنبال مسافرانشان میومدند کنگره پشت در که منتظر می ماندندهمه شروع به در دل کردن میکردند و گاهی یک نفر اینقدر ناامید میشد توی این صحبتها که می رفت و دیگه نمی آمد و با آموزش ولژیون برای همسفران باعث شد بازدهی بالاتر برود و مصرف کننده ها زودتر به درمان رسیدند 
و اینجا زبان همسفر و مسافر یکی شد فاصله ها برداشته شدووقتی اصول وپایه های خانواده محکم شد باعث شد جامعه ی امن تر و سالم تری داشته باشیم و اون همسفر بتونه اون مسافر را به شکل یه بیمار نگاه کنه و بهتر درکش کنند .
و بهجایی برسم که من همسفر فقط مسافرم را بیینم و بالعکس و کاری به حرف دیگران نداشته باشم 
وبتونم راحت به شوهرم یا بالعکس مسافر به خانمش یا به بجه هاشون محبت کنند و کنگره به من یاد داد تا محبت نکنم محبت نمیبینم و هر چیزی در هستی انتقال دادم همان را دریافت میکنم .
اگر خشم وکینه انتقال دادم همان را دریافت میکنم وقانون کاینات همان که میدهم به من باز میگرداند .
پس نقش من همسفر برای انتخاب راه یک مسافر خیلی مهم است.
آقای مهندس میفرمایند :اگر کاری کردی و واقعا مفید بود از نفس خودت تشکر کن و زمانی که تشکر کردی این نفس قوی تر به راهش خودش برای سالم رسیدن کمک میکند .
سی دی راه درست و راه مستقیم در مورد وادی هفتم صحبت میکند 
تویی سی دی راه درست میگوید تو مراتب سیر و سلوک که مربوط به انسان هست میگوید به انسانها اموزش درست بدهید تا بهترین و درست ترین راه را انتخاب کنند وبه حیات وزندگی درستی برسند و برای یک زندگی سالم و سرشار از آرامش به اموزش نیاز است که کنگره 60 خیلی قشنگ این کار را انجام میدهد و زمانی که من روش درست زندگی کردن را یاد گرفتم باعث میشم دیگران هم از این روش درست من به یک زندگی درست برسند رفتار و صبر به جای من فرو بردن خشمم وگذشت من به دیگران اموزش میدهد .
راه درست همان است که دین و کتاب مقدس میگه که آقای مهندس میگویند بی دینی افیون جامعه است که من باید از طریق واقعیت ومعنویت به حقیقت برسم اگر اون چیزی که خداوند گفته قبول کردم میشه خرد جهانی .
که در کشورهای اروپایی میشه اینو دید که از حد و حدودها نمیگذرند حق کسی را ضایع نمیکنند توی زندگی دیگران تجسس نمیکنند .
من به جای اینکه انگشت اشاره ام به سمت دیگران باشه یه آینه بردارم و خودم و ببینم واگر دین افیون جامعه شد برام یعنی مسیر زندگیم رو به تباهی و نابودی میرود .
پس یکی از راههای رسیدن به آرامش وسعادت دین است بقیه اش روش درست زندگی کردن و سالم زیستن از طریق آموزش است .
هر جایی که اموزشم کم و قطع شد بدانم همان جا نقطه ی سقوط من است 
پس اگر صلح وآرامش میخواهم باید راه درست زندگی کردن و یاد بگیرم و راه درست زندگی کردن یعنی بدونم بدی بد است و خوبی خوب است و خردمند باشم و هر چیزی را میخواهم به زبان بیاورم بسنجم ایا کسی این حرف و به من بزنه خودم خوشم میاد .
بدانم که باید قوانین خانواده ام را حفظ کنم و راز دار خانواده ام باشم حتی اگر دارم توی اون خانواده اسیب میبینم خودم اجازه ندهم که هر کسی توی زنگیم سرک بکشه وقتی حرمت خونه ام را حفظ نکنم و وقتی ناراحتم و شروع به حرف زدن از زندگیم نکنم .
وقتی من حرمت نگه نداشتم وقتی مسافرم وارد کنگره شد و حالش خوبم شد دیگران باز هم اون و خوردش میکنن .
وقتی حالم بده نروم خونه مادر وخواهر و فامیلم بزارم حالم که خوب شد بروم تا بتونم از اندیشه وتفکر درستی استفاده کنم و هر چیزی را نگویم .
و بدانم مسافر و همسفر باهم یکی میشوند و بال همدیگر میشوند چون سیستم کاینات جوری هست که نمی آید یک ادم بد را کنار یک آدم خوب قرار بدهد و خداوند مسیر آموزش و درست زندگی کردن را برای بال تو فراهم میکند .
هر کشور و خانه ای صاحبی داره واگر احترام اون صاحب رعایت بشه اون خونه دوامش حفظ میشه ولی اگر از اقتدار اون صاحب خونه کم بشه پایه های اون خونه سست میشه و قطعا فرو خواهد ریخت .
.
وایا فسادی که به وجود می اورم فقط خودم ضربه اش را می خورم نه دیگران هم که در کنار من هستند ضربه می خورند برای همین است که می گوید رمز و راز کشف حقیقت دو چیز است که یکی یافتن راه یعنی وقتی یک راه نادرستی انتخاب کنم که شرع و دین منو هم زیر سوال میبره خرد جهانی را زیر سوال میبره چطوری عاقبت بخیری توش هست .
پس هر راهی که میخوام انتخاب کنم که به حقیقت اون برسم باید مبدا و مسیر حرکت را در نظر داشته باشم تابه مقصد وهدف واقعی برسم .
در ادامه دستان پر محبت دوستان لژیون امواج نور  در هم فشرده شد و با دعای استاد به اتمام رسید 

دستور جلسه ی دوشنبه آینده 98/7/29سی دی سبزه ها 

نگارنده خانم یگانه
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 23 مهر 1398
دوشنبه 29 مهر 1398 09:33 ق.ظ
سلام و خداقوت خدمت خانم زهرای عزیز و خانم یگانه عالی بود استفاده کردم
پنجشنبه 25 مهر 1398 06:09 ب.ظ
خداقوت خدمت استاد محترم خانم زهرای عزیزم
ممنون بابت بیانات ارزندشون آموزش گرفتم
ممنون از خانم یگانه عزیز
پنجشنبه 25 مهر 1398 09:47 ق.ظ
دست مریزاد به خانم یگانه عزیز وخانم مرضیه عالی بود خدمت در وبلاگ مایه سعادتتان میشود موفق و سربلند باشید
پنجشنبه 25 مهر 1398 08:55 ق.ظ
عرض خداقوت خدمت خانم یگانه عزیز بابت نگارش کامل مطالب وهمچنین عرض خداقوت خدمت خانم زهرا راهنمای محترم بابت آموزشهای نابشان پایدارباشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic