امواج نور
وب لژیون همسفر زهرا
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


شما اکنون چون پرنده ای هستید که آماده فرمان پرواز خویش است پرواز راآموخته است برای اینکه از شعاع نوری که ساطع شده وبه زمین رسیده است به بلندای همان نیرو به پرواز درآید این سعادت را حافظ باشید وعزت خویش را به دست آورید وجای خود رااستوار بگردانید وما هم خشنود هستیم

مدیر وبلاگ :همسفر مرضیه
به نام خدا

استاد فرمودند از روز الست که بنای ما را نهادند سفر ما آغاز گردید مانند سفر مصرف کننده که از شروع مصرف مواد سفرش آغاز می گردد.
بودن دراین جهان خاکی یک سفر محسوب می گردد برای سفر کردن نیاز مند یک سری وسایل می باشیم که اگر آنها رابا خود همراه نداشته باشیم در طول سفر دچار مشقت می شویم ولذت کافی را از سفر نمی بریم .

سفر باید مبدا مشخصی داشته باشد و باید بدانیم که از کجا و با چه وسیله ای وبا چه امکاناتی می خواهیم سفر خود را آغاز نماییم برای سفر کردن به یک مسیر هم نیاز داریم که با آن به مقصد مان برسیم این مسیر باید مسیری باشد که راحت تر مارا به مقصد برساند باید بدانیم برای طی کردن مسیر سفر همیشه بهترین راه کوتاهترین راه نمی باشد باید مسیری انتخاب شود که هم میانبر خوبی باشد وهم آسیب کمتری برای ما داشته باشد یعنی سفری باآگاهی ودانش.
سفر یعنی حرکت کردن از یک مبدا معلوم به یک مقصد معلوم دانستن مبدا درهمه جا حایز اهمیت می باشد حال این سوال مطرح می شود که آیا ممکن است کسی نداند مبدا او کجاست؟ بله مثل یک مصرف کننده ای که هنگام ورود به کنگره از میزان تخریب و مقدار مواد مصرفی خود آگاهی ندارد این فرد از مبدا خود آگاهی ندارد برای همین مرحله تثبیت را در دوره درمان قرار دادند تا مبدا سفر مسافر مشخص گردد. 
حالا می خواهیم بدانیم مبدا سفر ماهمسفران در کنگره کجا قرار دارد؟
مبدا سفر ما در جلسات تازه واردین زده می شود که به ما می گویند همسفر ماه در برابر مسافرت سکوت کن مسافر تو راهنمای حاذقی دارد که درطول درمان همراه او می باشد تو کفش های آهنینت رابپوش وسفر خود راآغاز کن یعنی از ناملایمات طول سفر خسته نشو هر کجای سفر هستی با راهنمای خودت صادق باش پس دانستیم که باید در کنار یک مصرف کننده حال خراب سفر کنیم که 3ماه فرصت جایگزینی دارد باید بدانیم دراین جهان خاکی هر چیزی که خواسته ماباشد توسط کاینات برای ما فراهم می شود نیروهای الهی همیشه همه جا ما رایاری می کنند وهمچنین نیروهای بازدارنده همیشه چند قدم از ما جلوتر می باشند و تمام صفات ما را می دانند واز نقطه ای که ما فکر نمی کنیم به ما ضرر می رسانند.
هر کسی زندگی خود رابر مبنای خواست و علاقه خودش بنا می کند پس خواست ما بر زندگی ما اثر می گذارد همیشه مواظب خواسته های خود باشیم..
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398
پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 10:31 ق.ظ
به لطف خداوند وتلاش مرضیه عزیزم ومحبت وراهنمایی مدیر وبلاگ شعبه کمک راهنمای محترم سرکار خانم اکرم وبلاگ امواج نور راه اندازی شد باشد که چراغ راهی باشد برای پیدا کردن بهترین راه وبیرون آمدن از جهل ناآگاهی در پرتو اموزش های کنگره.مرضیه عزیزم تلاشت برایم بسیار ارزشمند است موفق و پیروز باشی
همسفر مرضیهباتشکر از راهنمای خوبم که به من فرصت خدمت دادند وباتشکر از خانم اکرم عزیز به خاطر کمکهای بیدریغشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic